See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania wyjściowego dla kadry kierowniczej z podziałem na części – koszule białe z długim i krótkim rękawem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego koszul białych z długim i krótkim rękawem, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 2 (dwa) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Część 1 – Dostawa koszul białych z długim rękawem; 2) Część 2 – Dostawa koszul białych z krótkim rękawem. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach. 3. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 4. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 310519-2025
Interne Kennung: SM.WZP.251.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa koszul białych z długim rękawem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego koszul białych z długim i krótkim rękawem, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 2 (dwa) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie Nr 1 – Dostawa koszul białych z długim rękawem; 2) Zadanie Nr 2 – Dostawa koszule białych z krótkim rękawem. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa koszul białych z krótkim rękawem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego koszuli białych z długim i krótkim rękawem, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 2 (dwa) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie Nr 1 – Dostawa koszuli białych z długim rękawem; 2) Zadanie Nr 2 – Dostawa koszuli białych z krótkim rękawem. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, w trzech dostawach.
Interne Kennung: Część 2