2. Verfahren
Verfahren
Titel: Most ev. č. 302-005 Meziměstí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla „Most ev. č. 302-005 Meziměstí“. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: TOÚ/002-27Ko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45332200 Wasserinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: • měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr dle Článku 12 Smluvních podmínek je vyhrazenou změnou závazku, s výjimkou položek Soupisu prací – výkazu výměr, které jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace v dokumentu Neměřené položky. Tato vyhrazená změna se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 zákona; • spočívající ve využití článku 13.8 Obchodních podmínek – valorizace smluvní ceny sjednané ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitů dle § 222 zákona; • pokud dojde k takovému rozšíření plnění, které z důvodu dodržení technologických postupů bude vyžadovat prodloužení Doby pro dokončení Díla, dojde k prodloužení Doby pro dokončení Díla o dobu nezbytně nutnou; • sadové úpravy (zejména výsadba a kácení stromů) budou prováděny v období, které je k tomu vhodné. Pokud v období provádění stavebních prací, nebudou vhodné podmínky pro realizaci sadových úprav, bude provádění stavebních prací přerušeno v souladu s Obchodními podmínkami.