2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia, debarierizáciu objektu a výber zhotoviteľa na inštaláciu fotovoltickej elektrárne, a s tým súvisiace elektromontážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6). Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia a inštaláciou zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje energie (fotovoltika). Súčasťou projektu je aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky pre každú časť zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 000018/250000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432210 Wandverkleidungsarbeiten, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 31682200 Instrumententafeln, 42416100 Aufzüge, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia a debarierizáciou objektu ŠB
Beschreibung: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia a s tým súvisiace elektromontážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6). Zákazka bude realizovaná v rozsahu spracovanej projektovej dokumentácie stavby zhotovenej projektantom: Ing. Aladárom Csernákom, ktorá je zverejnená na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“. Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia. Súčasťou projektu je aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 1: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia a debarierizáciou objektu ŠB.
Interne Kennung: 000018/250000/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432210 Wandverkleidungsarbeiten, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 31682200 Instrumententafeln, 42416100 Aufzüge
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia v objekte ŠB
Beschreibung: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie dodávky, montáže, inštalácie a uvedenia do prevádzky fotovoltického zariadenia, vrátane súvisiacich elektroinštalačných prác, s cieľom zníženia spotreby primárnej energie objektu využitím obnoviteľných zdrojov energie. Realizácia sa uskutoční v objekte STVR – Štúdiový blok v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6), v rámci projektu „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“. Predmet tejto časti zákazky bude realizovaný v rozsahu spracovanej projektovej dokumentácie stavby zhotovenej projektantom: Ing. arch. Aladárom Csernákom, ktorá je zverejnená na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“, konkrétne v časti „Fotovoltické zariadenie“. Fotovoltické zariadenie je navrhnuté ako samostatný technologický celok, ktorý je súčasťou širšieho projektu modernizácie objektu. Jeho realizácia bude koordinovaná s ostatnými časťami projektu, pričom musí byť zabezpečená jeho plná funkčnosť. Súčasťou predmetu zákazky sú všetky činnosti nevyhnutné na riadne a bezpečné užívanie zariadenia a jeho uvedenie do prevádzky v režime bez dodávky elektriny do distribučnej sústavy. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 2: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia v objekte ŠB.
Interne Kennung: 000018/250000/2026-2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen