See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Locatiemanager Oekraïne opvang
Beschreibung: Deze opdracht voor Locatiemanager & Adviseur Opvang Oekraïne kent een looptijd van 6 maanden en omvat twee hoofdtaken: Het in afstemming met de co-locatiemanager zelfstandig verzorgen van het operationele beheer en de bewonersbegeleiding op het opvangpark (circa 270 vluchtelingen); Het uitbrengen van een strategisch en procesmatig advies over de toekomstige inrichting, optimalisatie en borging van de opvanglocatie. De geplaatste kandidaat geeft namens Opdrachtnemer deskundig en zelfstandig invulling aan de uitvoering van de werkzaamheden en de advisering over beheer, processen, ketensamenwerking en de toekomstige inrichting. Beoogde resultaten: Een stabiele, veilige en beheerste dagelijkse exploitatie van de opvanglocatie; Een geoptimaliseerde en heldere samenwerking met interne en externe ketenpartners; Concrete verbetervoorstellen voor formele werkprocessen rondom registratie, verhuizingen, bewonersbegeleiding en de inzet van casemanagement; Een strategisch adviesrapport inzake de toekomstige inrichting en doorontwikkeling van de opvanglocatie; Een eindevaluatie (uiterlijk op te leveren in maand 6) bevattende: geleerde lessen, scenario's voor doorontwikkeling/afbouw en een overzicht van benodigde randvoorwaarden (formatie, budget, faciliteit) voor de lange termijn. Kerntaken & Invulling: Locatiebeheer & Bewonersbegeleiding (Operationeel): Om een adequate uitvoering van het locatiebeheer te waarborgen, is fysieke aanwezigheid op locatie noodzakelijk voor het houden van inloopspreekuren, controlerondes en nauw contact met de huismeester. Opdrachtnemer fungeert als centraal aanspreekpunt voor bewoners (ondersteund door een tolk), coördineert BRP/huisarts/school-inschrijvingen en interne verhuizingen, toetst op naleving van de parkregels en ziet toe op de financiële/facilitaire afwikkeling (facturen, inboedel) en stakeholdermanagement (politie, GGZ, Veilig Thuis, Veiligheidsregio). Adviesrol Inrichting & Optimalisatie (Strategisch): Opdrachtnemer vertaalt maatschappelijke, landelijke en regionale ontwikkelingen naar een toekomstbestendig beheersplan. Dit omvat advisering over een gebalanceerde leefomgeving (privacy vs. sociale cohesie), efficiëntere en humanere procesinrichting, de positionering van casemanagers en proactieve veiligheidsmaatregelen voor de lange termijn.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000