610769-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen – Reparații mori ventilator DGS100
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparații mori ventilator DGS100
Beschreibung: Tipul serviciilor solicitate sunt precizate in Caietul de sarcini. Nota: Solicitarile de clarificari se vor face cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, iar entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet o singura data in a 11 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit.
Interne Kennung: 30267310-2024-543.1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Intreg serviciul, conform caietului de sarcini. Val max AC: 5.924.850,00 lei; Val min AC: 2.032.092,00 lei; Val max CS: 1.016.046,00 lei; Val min CS: 310.111,00 lei.
Interne Kennung: 1