See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budove MSKS v Trebišove
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác súvisiacich so zákazkou „Podpora energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budove MSKS v Trebišove“ v rozsahu stavebných objektov podľa projektovej dokumentácie (Príloha č. 2 súťažných podkladov) a Cenovej kalkulácie – Výkaz výmer (Príloha č. 1 súťažných podkladov): SO 01 - Hlavný objekt SO 02 - Reštaurácia SO 03 - Profesie
Interne Kennung: ID:553884
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
Los: LOT-0001