See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odzieży i bluz promocyjnych i reklamowych na potrzeby Centrum Promocji i Komunikacji UJ i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie (znakowanie odpowiednią metodą), zakup i sukcesywna dostawa odzieży i bluz promocyjnych i reklamowych na potrzeby Centrum Promocji i Komunikacji UJ i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na poniższe części: 1.1 CZĘŚĆ I – Odzież i dodatki; 1.2 CZĘŚĆ II – Bluzy.
Vorherige Bekanntmachung: 445451-2025
Interne Kennung: 80.272.203.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Odzież i dodatki
Beschreibung: Wykonanie, zakup i sukcesywna dostawa odzieży i dodatków promocyjnych na potrzeby Centrum Promocji i Komunikacji UJ i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Interne Kennung: 80.272.203.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - Bluzy
Beschreibung: Wykonanie, zakup i sukcesywna dostawa bluz promocyjnych na potrzeby Centrum Promocji i Komunikacji UJ i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Interne Kennung: 80.272.203.2025 cz. II