2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Dienstverlening broker-Inhuur ICT professionals Provincie Noord-Holland
Beschreibung: De Provincie heeft als ambitie gesteld dat de opdracht duurzaam wordt uitgevoerd, conform de gestelde eisen en binnen de gestelde kaders en financiële mogelijkheden. De doelstellingen staan vermeld op www.noord-holland.nl/duurzameinfrastructuur. Hiervoor zijn minimale eisen opgenomen, zoals het toepassen van onder andere Social return. De opdracht betreft een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor 4 jaar, met 2×1 jaar verlenging. Maximale waarde: €30.000.000 excl. btw (indicatie, geen afnameverplichting of omzetgarantie). Tussentijdse beëindiging mogelijk bij bereiken van de maximale waarde, met 3 maanden opzegtermijn. Tarieven en indexering Tarieven uit de inschrijving gelden als uitgangspunt. Jaarlijkse indexering conform CBS Arbeidskostenindex (AKI) sector Informatie en Communicatie (SBI 58-63), start 1 januari 2027 (peildatum 1 juli 2026).
Interne Kennung: N.t.b.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst past de Europese openbare procedure toe. Motivatie De geraamde waarde van de opdracht (€30.000.000 excl. btw) ligt ruim boven de Europese drempelwaarde voor diensten. De openbare procedure biedt maximale transparantie en gelijke toegang voor alle marktpartijen, wat past bij de aard en omvang van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur ICT-professionals
Beschreibung: Inhuur van ICT professionals, zie Inschrijvingsleidraad voor gedetailleerde informatie. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding betreft een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor 4 jaar, met optie tot verlenging van 2×1 jaar. Maximale waarde: €30.000.000 excl. btw over de gehele looptijd (incl. verlengingen).