610815-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Allgemeine Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens• Het aantal marktpartijen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar (1-1-2027 tot 1-1-2029). Ten aanzien van de periode daarna, heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen voor steeds een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 5 jaar is bereikt.
610815-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de seguros de responsabilidad civil general – Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimiento• Het aantal marktpartijen.
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66516400 Servicios de seguros de responsabilidad civil general
Clasificación adicional (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
610815-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: • Het aantal marktpartijen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516400 Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: