See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICD subkutánní (S-ICD) - sdružený nákup
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem, týkající se jednotlivých veřejných zakázek na opakující se plnění – dodávky zdravotnických prostředků, kterými jsou Subkutánní implantabilní kardioverter-defibrilátor (S-ICD), a to dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace a dle podmínek návrhů smluv, uvedených v přílohách č. 3 a 4 zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 172/24