610817-2025 - Wettbewerb
Polen – Digitale Vervielfältigungsgeräte – Sukcesywna dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp, jednakże podane przez Zamawiającego wymagania oraz parametry techniczne określające przedmiot zamówienia są warunkami minimalnymi, których spełniania Zamawiający będzie oczekiwał. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami
Interne Kennung165/2025/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Urządzenie Wielofunkcyjne A3 kolorowe laserowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Urządzenie Wielofunkcyjne A4 kolorowe laserowe
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Urządzenie wielofunkcyjne A3 prędkość 25/min
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Urządzenie wielofunkcyjne A3 prędkość 35/min
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Urządzenie wielofunkcyjne A3 prędkość 55/min
Interne KennungCzęść 5