2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup modułu analizy specjacyjnej pierwiastków sprzężonego z ICP-MS NexION 5000
Beschreibung: zakup modułu analizy specjacyjnej pierwiastków sprzężonego z ICP-MS NexION 5000 - składającego się z elementów wymienionych szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ, transport sprzętu do siedziby Instytutu Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu (ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań), wniesienie, instalacja, uruchomienie, instruktaż w zakresie obsługi w zakresie obsługi sprzętu. Zakup współfinansowany jest w ramach inwestycji A2.4.1 inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, części inwestycji: budowa lub modernizacja laboratoriów instytutów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI (KPO). Dostarczany sprzęt będzie fabrycznie nowy, nieużywany, gotowy do pracy po zainstalowaniu, wolny od wad prawnych i fizycznych oraz zgodny z normami i obowiązującymi wymaganiami technicznoeksploatacyjnymi obowiązującymi w Polsce. Sprzęt będzie pochodził bezpośrednio od producenta lub z oficjalnych autoryzowanych kanałów dystrybucyjnych.
Interne Kennung: IORPIB/ZP/D/Moduł-a.s./KPO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zakup modułu analizy specjacyjnej pierwiastków sprzężonego z ICP-MS NexION 5000 - składającego się z elementów wymienionych szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ, transport sprzętu do siedziby Instytutu Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu (ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań), wniesienie, instalacja, uruchomienie, instruktaż w zakresie obsługi w zakresie obsługi sprzętu. Zakup współfinansowany jest w ramach inwestycji A2.4.1 inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, części inwestycji: budowa lub modernizacja laboratoriów instytutów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI (KPO). Dostarczany sprzęt będzie fabrycznie nowy, nieużywany, gotowy do pracy po zainstalowaniu, wolny od wad prawnych i fizycznych oraz zgodny z normami i obowiązującymi wymaganiami technicznoeksploatacyjnymi obowiązującymi w Polsce. Sprzęt będzie pochodził bezpośrednio od producenta lub z oficjalnych autoryzowanych kanałów dystrybucyjnych
Menge: 1 Stück