See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: huren en monteren van sfeerverlichting
Beschreibung: huren en monteren van sfeerverlichting
Interne Kennung: PPP009-3686/6377/2026-021/OVA/Sfeerverlichting/LB-KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-021/OVA/Sfeerverlichting/LB-KB_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71318100 Servicios de luminotecnia y de iluminación natural
5. Lote
Lote: LOT-0001
610835-2026 - Mededinging
België – Diensten in verband met de uitvoering van verlichtings- en daglichtvoorzieningsprojecten – huren en monteren van sfeerverlichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71318100 Diensten in verband met de uitvoering van verlichtings- en daglichtvoorzieningsprojecten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-021/OVA/Sfeerverlichting/LB-KB_1