See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor în cadrul proiectului „Extinderea sistemului de colectare separată a deșeurilor la nivelul Sectorului 6 al Municipiului București”, Cod SMIS: 155966
Beschreibung: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor în cadrul proiectului „Extinderea sistemului de colectare separată a deșeurilor la nivelul Sectorului 6 al Municipiului București”, Cod SMIS: 155966 Lotul nr. 1: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 1 Lotul nr. 2: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 2 Lotul nr. 3: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 43 platforme – LOT 3 Rezultatul așteptat în urma executării viitorului contract de furnizare, contribuie la atingerea obiectivului general privind creșterea gradului de pregătire pentru reciclare a deșeurilor la nivelul Sectorului 6 al Municipiului București, prin extinderea sistemului de colectare separată a deșeurilor municipale la nivelul Sectorului 6 al Municipiului București. Astfel, achiziția de față contribuie semnificativ la extinderea sistemului de colectare separată a deșeurilor municipale la nivelul Sectorului 6 al Municipiului București prin instalarea a 143 de puncte supraterane de colectare separată a deșeurilor pe raza sectorului.
Interne Kennung: 4340730_2023_PAAPD1413320
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 1
Beschreibung: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71356200 Technische Hilfe
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 2
Beschreibung: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 50 platforme – LOT 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 43 platforme – LOT 3
Beschreibung: Servicii de proiectare faza DTAC, PT, DTOE, inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru construire platforme supraterane de precolectare a deșeurilor – 43 platforme – LOT 3
Interne Kennung: 3