2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 8.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: 03-09-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van anderhalf jaar (18 maanden), met de mogelijkheid om de overeenkomst één (1) keer met één (1) jaar te verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 03-09-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79600000 Servicios de contratación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: