2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców i warzyw z podziałem na zadania: Zadanie 1 – owoce tropikalne i krajowe, pieczarki, warzywa szklarniowe i importowane; Zadanie 2 – jabłka; Zadanie 3 – ziemiopłody. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części tj. zadania. Tym samym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp, na każde zadanie oddzielnie. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach poszczególnych zadań. Umowy zostaną zawarte do wartości maksymalnej.
Interne Kennung: Zp/pn/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 Owoce tropikalne i krajowe, pieczarki, warzywa szklarniowe i importowane
Beschreibung: Zadanie 1 – owoce tropikalne i krajowe, pieczarki, warzywa szklarniowe i importowane; Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zad. 2 Jabłka
Beschreibung: Zadanie 2 – jabłka; Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zad.3 Ziemiopłody
Beschreibung: Zadanie 3 – ziemiopłody. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
610839-2026 - Competition
Poland – Fruit, vegetables and related products – Sukcesywne dostawy owoców i warzyw
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Zp/pn/20/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Title: Zad. 2 Jabłka
Lot: LOT-0003
Title: Zad.3 Ziemiopłody