See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja i nadogradnje IT sustava za prikupljanje i pohranu podataka te izračun indikarora za procjenu kapaciteta JLP(R)S
Beschreibung: Predmet nabave je održavanje Jedinstvenog informacijskog sustava za prikupljanje i pohranu podataka te izračun indikatora za procjenu kapaciteta jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, koji je razvijen u okviru ESF projekta „Optimizacija sustava lokalne i područne (regionalne) samouprave“ te nadograđen u sklopu investicije Nacionalnog plana oporavka i otpornosti 2021.-2026. C2.2. R4-I1 „Daljnja optimizacija i decentralizacija JLP(R)S putem potpore funkcionalnom spajanju“.
Interne Kennung: 211/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000