See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessieovereenkomst parkeerbeheer Torhout 2026-2032
Beschreibung: De concessieovereenkomst parkeerbeheer Torhout omvat het beheer van het parkeren op grondgebied van stad Torhout en omvat onder meer: controle op de blauwe zones controles op de shop- & goplaatsen (max. 30 minuten parkeren) controles op het bewonersparkeren introductie van het beheer en de controle op betalend parkeren (centrumparking Hofstraat) melden van onrechtmatig parkeren op voorbehouden parkeerplaatsen voor deelmobiliteit en elektrische laden aan politiezone Kouter controle op de geldigheid van de parkeerkaarten voor personen met een handicap die parkeren binnen de blauwe en betalende zones (eventueel via een externe tool) beheer en de controle van de gemeentelijke parkeerkaarten aanwerving en opleiding van voldoende parkeerwachters indien ingezet vaststelling van inbreuken op retributiereglementen en het uitschrijven van retributiebonnen innen, opvolgen en indien nodig burgerrechtelijk invorderen van de (niet-betaalde) retributiebonnen monitoren van de betalings- en bezettingsgraad en rapportering hiervan opvolging van klachten in verband met het parkeerbeleid oprichten van een fysiek parkeerloket in Torhout als aanspreekpunt voor burgers (onder meer bij aanvragen parkeerkaarten, digitalisering van parkeerkaarten voor personen met een handicap, vragen en parkeerretributies periodieke rapportage over het parkeerbeheer in het algemeen uitvoeren van parkeertellingen Regelmatig nazicht van de verkeersborden en markeringen (aanwezigheid, correctheid en zichtbaarheid) nastreven van een opvolgingsgraad van het parkeerbeleid en inningsgraad op de retributies van minstens 85%.
Interne Kennung: PPP07R-1823/5247/2025/R/050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351110 Dienstleistungen zur Durchsetzung von Parkvorschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/R/050_1