See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360439-2026
Interne Kennung: ZP/46/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Leki i wyroby medyczne cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków i wyrobów medycznych cz.1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Leki cytostatyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków cytostatycznych zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Nusinersenum – Program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Nusinersenum – Program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Leki różne cz. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków różnych cz. 1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Zestawy do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Zestawów do żywienia pozajelitowego, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Leki różne cz. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków różnych cz. 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Leki różne cz. 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków różnych cz. 3, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Leki różne cz. 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków różnych cz. 4, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Risdiplamum - Program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Risdiplamum - Program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Darbopoetinum alfa - Program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Darbopoetinum alfa - Program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Zestaw do leczenia odpływów pęcherzowo – moczowodowych wraz z igłą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Zestaw do leczenia odpływów pęcherzowo – moczowodowych wraz z igłą, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Przewód do cystoskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Przewodów do cystoskopu, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Opatrunki podciśnieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Opatrunków podciśnieniowych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Leki i wyroby medyczne cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków i wyrobów medycznych cz.2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Koncentraty do dializ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Koncentratów do dializ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Epitenezumabum - Program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Epitenezumabum - Program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Teriflunomidum - Program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Teriflunomidum - Program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Iohexolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Iohexolum, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Dezynfekcja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Dezynfekcji, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Leki różne cz. 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków różnych cz. 5, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Insuliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Insuliny, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 21