See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz dzierżawa urządzeń
Beschreibung: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz dzierżawa urządzeń Przedmiot zamówienia jest podzielony na 96części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 646668-2025
Interne Kennung: 68/Apteka/2025 - 86/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182220 Herzklappen, 33183100 Orthopädische Implantate, 33184200 Vaskuläre Prothesen, 31711140 Elektroden, 33162100 OP-Ausrüstung, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Interne Kennung: Część 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 50
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 52
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet Nr 62
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 67
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 72
Interne Kennung: Część 72
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet Nr 92
Interne Kennung: Część 92