See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Beschreibung: Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
Interne Kennung: 000128/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: plato Karavanke
Beschreibung: Strokovno svetovalne storitve za sklop 1 - plato Karavanke
Interne Kennung: 551660
Los: LOT-0002
Titel: ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm
Beschreibung: Strokovno svetovalne storitve
Interne Kennung: 551661
Los: LOT-0003
Titel: AC priključek Kranj sever
Interne Kennung: 551662
Los: LOT-0004
Titel: ureditev ekodukta na odseku AC Unec - Postojna
Interne Kennung: 551663