See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnego sprzętu medycznego -31 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa różnego sprzętu medycznego -31 zadań
Interne Kennung: FDZ.261.70.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp2)spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.b)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresied)zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie3)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514)4)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31 lipca 2014, str. 1, z późn. zm. ), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie *)2.Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby:1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia,4)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja):1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie zPełnomocnikiem(Liderem).Pełnomocnictwo powinno:-precyzować zakres umocowania, -wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,- każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa).2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4.Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp.- art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności.5. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez wykonawców:1)którzy podlegają wykluczeniu z postępowania,2) którzy nie spełniają warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt. 1.2),3)którzy nie złożyli w przewidzianym terminie m.in. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu (z zastrzeżeniem okoliczności wskazanych w art. 128 ust. 1 ustawy Pzp) lub przedmiotowego środka dowodowego lub innych dokumentów i oświadczeń.6.Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, który jest objęty zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Zamawiający nie udzieli zamówienia również Wykonawcy, gdy wskazani przez niego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrody ablacyjne trójpłaszczyznowe - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostaw: Elektrody ablacyjne trójpłaszczyznowe - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 1 -Elektrody ablacyjne trójpłaszczyznowe - DEPOZYT
Los: LOT-0002
Titel: Elektrody ablacyjne o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostaw: Elektrody ablacyjne o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 2 -Elektrody ablacyjne o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Los: LOT-0003
Titel: Elektrody ablacyjne irygowane z materiału o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Beschreibung: Elektrody ablacyjne irygowane z materiału o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 3 -Elektrody ablacyjne irygowane z materiału o wysokiej przewodności cieplnej - DEPOZYT
Los: LOT-0004
Titel: Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3 D Carto wraz z dzierżawą generatora i pompy - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3 D Carto wraz z dzierżawą generatora i pompy - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 4-Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3 D Carto wraz z dzierżawą generatora i pompy - DEPOZYT
Los: LOT-0005
Titel: Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3D wraz z dzierżawą/użyczeniem systemów - DEPOZYT (poz.1-4 oraz 11,12) - DOSTAWA (poz. 5-10 i 13,14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3D wraz z dzierżawą/użyczeniem systemów - DEPOZYT (poz.1-4 oraz 11,12) - DOSTAWA (poz. 5-10 i 13,14
Interne Kennung: Zadanie nr 5-Zestawy do ablacji kompatybilne z systemem 3D wraz z dzierżawą/użyczeniem systemów - DEPOZYT (poz.1-4 oraz 11,12) - DOSTAWA (poz. 5-10 i 13,14
Los: LOT-0006
Titel: Stymulator jednojamowy bezelektrodowy - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Stymulator jednojamowy bezelektrodowy - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 6-Stymulator jednojamowy bezelektrodowy - DEPOZYT
Los: LOT-0007
Titel: Systemy do bezelektrodowej stymulacji serca - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Systemy do bezelektrodowej stymulacji serca - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 7-Systemy do bezelektrodowej stymulacji serca - DEPOZYT
Los: LOT-0008
Titel: Elektrody ablacyjne 9-polowe do izolacji żył płucnych metodą elektroporacji wraz z dzierżawą generatora PFA - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrody ablacyjne 9-polowe do izolacji żył płucnych metodą elektroporacji wraz z dzierżawą generatora PFA - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 8-SElektrody ablacyjne 9-polowe do izolacji żył płucnych metodą elektroporacji wraz z dzierżawą generatora PFA - DEPOZYT
Los: LOT-0009
Titel: Cewniki balonowe do krioablacji i krioablacji punktowej kompatybilne z kriokonsolą model 106E2- DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki balonowe do krioablacji i krioablacji punktowej kompatybilne z kriokonsolą model 106E2- DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 9-Cewniki balonowe do krioablacji i krioablacji punktowej kompatybilne z kriokonsolą model 106E2- DEPOZYT
Los: LOT-0010
Titel: Dreny do elektrod irygowanych kompatybilne z pompą Qiona - DOSTAWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Dreny do elektrod irygowanych kompatybilne z pompą Qiona - DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 10 -Dreny do elektrod irygowanych kompatybilne z pompą Qiona - DOSTAWA
Los: LOT-0011
Titel: Wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii -DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii -DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 11 -Wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii -DEPOZYT
Los: LOT-0012
Titel: Miniaturowy wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Miniaturowy wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 12 -Miniaturowy wszczepialny pętlowy rejestrator arytmii - DEPOZYT
Los: LOT-0013
Titel: Pętlowy rejestrator arytmii z zaawansowanymi funkcjami diagnostycznymi - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Pętlowy rejestrator arytmii z zaawansowanymi funkcjami diagnostycznymi - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 13 -Pętlowy rejestrator arytmii z zaawansowanymi funkcjami diagnostycznymi - DEPOZYT
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA wraz z dzierżawą konsoli - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA wraz z dzierżawą konsoli - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 14 -Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA wraz z dzierżawą konsoli - DEPOZYT
Los: LOT-0015
Titel: System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 15 -System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - DEPOZYT
Los: LOT-0016
Titel: Elektrody do zabiegów ablacji kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym i systemem do mapowania serca 3 D - DEPOZYT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrody do zabiegów ablacji kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym i systemem do mapowania serca 3 D - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 16 -Elektrody do zabiegów ablacji kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym i systemem do mapowania serca 3 D - DEPOZYT
Los: LOT-0017
Titel: Materiały eksploatacyjne do wstrzykiwacza kontrastu do badań angiograficznych Medrad Mark 7 Arterion
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Materiały eksploatacyjne do wstrzykiwacza kontrastu do badań angiograficznych Medrad Mark 7 Arterion
Interne Kennung: Zadanie nr 17 -Materiały eksploatacyjne do wstrzykiwacza kontrastu do badań angiograficznych Medrad Mark 7 Arterion
Los: LOT-0018
Titel: Defibrylatory podskórne z elektrodą i tunelizatorem i systemem telemonitoringu - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory podskórne z elektrodą i tunelizatorem i systemem telemonitoringu - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 18 -Defibrylatory podskórne z elektrodą i tunelizatorem i systemem telemonitoringu - depozyt
Los: LOT-0019
Titel: Defibrylatory jednojamowe z funkcją analizy sygnałów z przedsionka z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory jednojamowe z funkcją analizy sygnałów z przedsionka z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 19 -Defibrylatory jednojamowe z funkcją analizy sygnałów z przedsionka z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Los: LOT-0020
Titel: Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami- wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami- wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 20 -Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami- wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem - depozyt
Los: LOT-0021
Titel: Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami, podstawowe i zaawansowane - wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami, podstawowe i zaawansowane - wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 21 -Defibrylatory jednojamowe i dwujamowe z elektrodami, podstawowe i zaawansowane - wersja DF-1 / DF-4 z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Los: LOT-0022
Titel: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – DF1/IS-1 ; DF-4/IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – DF1/IS-1 ; DF-4/IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 22 -Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – DF1/IS-1 ; DF-4/IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Los: LOT-0023
Titel: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami (DF-4 / DF-1/ IS-4 / IS-1), podstawowe i zaawansowane z z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami (DF-4 / DF-1/ IS-4 / IS-1), podstawowe i zaawansowane z z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 23 -Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami (DF-4 / DF-1/ IS-4 / IS-1), podstawowe i zaawansowane z z telemonitoringiem, komunikacją bluetooth - depozyt
Los: LOT-0024
Titel: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – wersja zaawansowana, DF-1 / DF-4 / IS-1 / IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – wersja zaawansowana, DF-1 / DF-4 / IS-1 / IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 24 -Defibrylatory z funkcją CRT z elektrodami – wersja zaawansowana, DF-1 / DF-4 / IS-1 / IS-4 z telemonitoringiem - depozyt
Los: LOT-0025
Titel: Defibrylatory podmostkowe z elektrodą i systemem tunelizującym i systemem telemonitoringu - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory podmostkowe z elektrodą i systemem tunelizującym i systemem telemonitoringu - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 25 -Defibrylatory podmostkowe z elektrodą i systemem tunelizującym i systemem telemonitoringu - depozyt
Los: LOT-0026
Titel: Defibrylatory jedno i dwujamowe o zwiększonej ilości terapii i automatycznym trybem MRI, z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylatory jedno i dwujamowe o zwiększonej ilości terapii i automatycznym trybem MRI, z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 26 -Defibrylatory jedno i dwujamowe o zwiększonej ilości terapii i automatycznym trybem MRI, z elektrodami i systemem telemonitoringu - depozyt
Los: LOT-0027
Titel: Dzierżawa kamizelki defibrylującej zabezpieczającej pacjenta przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS) – dzierżawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Dzierżawa kamizelki defibrylującej zabezpieczającej pacjenta przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS) – dzierżawa
Interne Kennung: Zadanie nr 27-Dzierżawa kamizelki defibrylującej zabezpieczającej pacjenta przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS) – dzierżawa
Los: LOT-0028
Titel: Śrubokręty do przykręcania elektrod do stymulatora / defibrylatora - dostawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Śrubokręty do przykręcania elektrod do stymulatora / defibrylatora - dostawa
Interne Kennung: Zadanie nr 28-Śrubokręty do przykręcania elektrod do stymulatora / defibrylatora - dostawa
Los: LOT-0029
Titel: Prowadnik do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej wykonany w technologii światłowodowej wraz z dzierżawą aparatów do FFR- depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Prowadnik do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej wykonany w technologii światłowodowej wraz z dzierżawą aparatów do FFR- depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 29-Prowadnik do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej wykonany w technologii światłowodowej wraz z dzierżawą aparatów do FFR- depozyt
Los: LOT-0030
Titel: Sonda do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej wraz z dzierżawą aparatu - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Sonda do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej wraz z dzierżawą aparatu - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 30-Sonda do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej wraz z dzierżawą aparatu - depozyt
Los: LOT-0031
Titel: Zestaw do nakłucia przegrody międzyprzedsionkowej z wykorzystaniem fal radiowych RF wraz z płytkami dyspersyjnymi oraz dzierżawą generatora RF - depozyt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestaw do nakłucia przegrody międzyprzedsionkowej z wykorzystaniem fal radiowych RF wraz z płytkami dyspersyjnymi oraz dzierżawą generatora RF - depozyt
Interne Kennung: Zadanie nr 31-Zestaw do nakłucia przegrody międzyprzedsionkowej z wykorzystaniem fal radiowych RF wraz z płytkami dyspersyjnymi oraz dzierżawą generatora RF - depozyt