2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische advisering Wmo en andere regelingen
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot de medische advisering ter uitvoering van de volgende wetten en regelingen: De Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo); Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag; Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP); Leerlingenvervoer; Wet Inburgering; De Jeugdwet; De participatiewet. € 2.200.000
Interne Kennung: 2025WI400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Medische advisering ter uitvoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning, Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag, Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP), Leerlingenvervoer, Wet Inburgering, de Jeugdwet en de participatiewet.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Medische advisering en andere regelingen
Beschreibung: Medische advisering ter uitvoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo), Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag, Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP),Leerlingenvervoer, Wet Inburgering, de Jeugdwet en de participatiewet. 2.200.000
Interne Kennung: 1