See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych dla budowy parkingu wielopoziomowego i Dworca Autobusowego w lokalizacji części aktualnych parkingów P3/P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych dla budowy parkingu wielopoziomowego i Dworca Autobusowego w lokalizacji części aktualnych parkingów P3/P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 635143-2025
Interne Kennung: 211/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych dla budowy parkingu wielopoziomowego i Dworca Autobusowego w lokalizacji części aktualnych parkingów P3/P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy PZP