See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona środowiska systemu wodnego Kanału Elbląskiego, dbałość o jakość wody i zasoby wodne - 1 zadanie inwestycyjne
Beschreibung: Zamówienie jest podzielone na dwie części: Część 1 – Budowa molo na Małym Jezioraku w infrastrukturą towarzyszącą Część 2 – Budowa pomostów na Małym Jezioraku w infrastrukturą towarzyszącą Zadanie jest dofinansowane z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021–2027, Priorytet FEWM.02 Środowisko, Działanie FEWM.02.12 Ochrona bioróżnorodności (nr naboru: FEWM.02.12-IZ.00-003/25).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45242100 Bauarbeiten für Wassersportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Budowa molo na Małym Jezioraku w infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: W ramach przedsięwzięcia przewiduje się: a. Budowę molo z platformą do wędkowania przy południowym brzegu jeziora Mały Jeziorak (ul. Mickiewicza) w konstrukcji stalowej z podkładem drewnianym b. Budowa kanalizacji deszczowej – usunięcie kolizji c. Rozbudowa monitoringu miejskiego d. Budowa oświetlenia molo Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną budowy obiektu oraz wykona geodezyjną inwentaryzację powykonawcza. Wykonawca wykona dokumentacje powykonawczą (2 egz. w wersji papierowej oraz 1 w wersji elektronicznej na płycie CD, w formacie PDF).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Budowa pomostów na Małym Jezioraku z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: W ramach przedsięwzięcia przewiduje się: a. Budowę pomostu spacerowego (pomost nr 4) przy wschodnim brzegu jeziora Mały Jeziorak w konstrukcji stalowej z podkładem drewnianym b. Budowę pomostu (pomost nr 1) przy wschodnim brzegu jeziora Mały Jeziorak przeznaczony do cumowania max 5 jednostek pływających, wykonany jako pomost pływający z pontonów betonowych c. Budowę pomostu nr 2 i 3 położone prostopadle do pomostu spacerowego zlokalizowane przy wschodnim brzegu jeziora Mały Jeziorak. Pomosty pływające z pontonów betonowych d. Likwidacja istniejącego pomostu e. Budowa tablic edukacyjnych f. Budowa zielonej infrastruktury, altana i wykonanie nasadzeń g. Budowa małej architektury – ławki h. Budowa oświetlenia pomostów Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną budowy obiektu oraz wykona geodezyjną inwentaryzację powykonawcza. Wykonawca wykona dokumentacje powykonawczą (2 egz. w wersji papierowej oraz 1 w wersji elektronicznej na płycie CD, w formacie PDF).