610949-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische Mittel – Medicamente – program HIV/SIDA, Oncologie, TBC,UPU,Neonatologie si Dializa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicamente – program HIV/SIDA, Oncologie, TBC,UPU,Neonatologie si Dializa
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente pentru activitatea medicala din cadrul spitalului. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent prcum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. Termenul in care autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari este in a 11-a zi inainte de data si ora limita de depune a ofertelor, cu conditia ca operatorul economic sa solicite clarificarea in termenul prevazut la sectiunea I.3 Comunicare, respectiv 18 zile.
Interne Kennung: 4026712_2022_PAAPD1370354
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATAZANAVIRUM capsule 150 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 3,772.80 lei.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0002
Titel: ATAZANAVIRUM capsule 200MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 3,830.40 lei.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BICTEGRAVIRUM+EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM comprimate filmate 50 MG/200 MG/ 25MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 42,930.00 lei.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CLARITHROMYCINUM comprimate filmate 250 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 250.20 lei.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CLARITHROMYCINUM granule pt suspensie orala 250 MG/5 ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 268.32 lei.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ELVITEGRAVIR+COBICISTAT+ EMTRICITABINE+TENOFOVIR comprimate filmate 150 MG/150 MG/200 MG/10 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 19,897.20 lei.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: EMTRICITABINUM comprimate filmate 200 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 17,763.30 lei.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM ALAFENAMIDA comprimate filmate 200 MG/10 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 11,991.60 lei.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM ALAFENAMIDA comprimate filmate 200 MG/25 MG
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ETRAVIRINUM comprimate 25 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 754.20 lei.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0011
Titel: ETRAVIRINUM comprimate 100 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 4,487.40 lei.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: NEVIRAPINUM comprimate cu eliberare prelungita 400 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 2,025.00 lei.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: DOLUTEGRAVIRUM+LAMIVUDINUM comprimate filmate 50MG/300MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 15,813.00 lei.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: DORAVIRINUM+LAMIVUDINUM+TENOFOVIRUM DISOPROXIL comprimate filmate 100MG/300MG/245MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 12,121.20 lei.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: DOLUTEGRAVIRUM comprimate filmate 10MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 2,982.60 lei.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ABACAVIRUM +LAMIVUDINUM COMPRIMATE FILMATE 600MG/300MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 40,300.20 lei.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: AVELUMAB 1 FLACON X 10 ML CONC. PT. SOL. PERF. 20MG/ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 120,991.20 lei.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: RAMUCIRUMAB CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 80,332.32 lei.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: BLEOMYCINUM SULFAS PULB. PT. SOL. INJ. 15 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 15,213.60 lei.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: DACARBAZINUM PULB. PT. SOL. INJ. 500 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 4,939.20 lei.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 1 MG/ML FL 25 ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 3,462.00 lei.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: LEVOFLOXACINUM comprimate filmate 250 mg
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 639.45 lei.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: DARBEPOETINUM ALFA SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 30mcg/0,3ml
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 124,356.00 lei.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: NATRII CHLORIDUM FLAC PERF 0.9% 1000 ML SOL PER FL
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 15,570.00 lei.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: ENOXAPARINUM SOL INJ 6000 UI anti- Xa/06.ml
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 4,236.00 lei.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: SER ANTIVIPERINIC SOL INJ. 500UA LD50/fiola
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 8,580.00 lei.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ADENOSINUM SOL INJ./PERF. 5 mg/ml
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 138.03 lei.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: ETOMIDATUM EMULSIE INJ. 2 mg/ml
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 24.75 lei.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: CARBUNE ACTIVAT GRANULE 50G
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 240.00 lei.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: LOPERAMIDUM CAPSULE 2 MG
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 39.00 lei.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: DICLOFENACUM FIOLE 25 MG/ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 144.00 lei.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: TENECTEPLAZUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. 8000 UI
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 9,927.84 lei.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: TENECTEPLAZUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ. 10000 UI
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 9,746.76 lei.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: COLECALCIFEROLUM PIC. ORALE, SOL. 0,5 MG/ML
Beschreibung: Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de medicamente necesare bunei desfasurari a activitatii medicale a Spitalului Judeţean de Urgenţă Tulcea. Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini. Cantitatile minime contract subsecvent precum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini. La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici. Valoarea celui mai mare contract subsecvent= 37.35 lei.
Interne Kennung: 34