2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚVN – VoFN Praha – obměna zdravotechniky - nákup – Anesteziologický přístroj II
Beschreibung: Anesteziologický přístroj - Předmětem plnění této části VZ je dodávka 2 ks Anesteziologického přístroje - Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění bezplatného záručního a 8letého pozáručního servisu nabízeného přístroje. - Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky příslušenství - Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu
Interne Kennung: 13396/2026-ÚVN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001