610955-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Dänemark – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Præparationsmaskine - Magnus Plus
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPræparationsmaskine - Magnus Plus
BeschreibungMagnus Plus er en avanceret præparationsmaskine til laboratorier, udviklet til effektiv og ensartet slibning og polering af prøver. Maskinen giver præcis styring af tryk, hastighed og tid, hvilket sikrer høj reproducerbarhed og konstant kvalitet.
Interne KennungI-17152
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenÅrlig serviceaftale: Serviceniveau Gold