See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a realizace expozice v 1. NP Žerotínského zámku v rámci projektu Žerotínský zámek – centrum relaxace a poznání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a realizace expozice v 1. NP Žerotínského zámku. Konkrétně jde o truhlářské výrobky (expoziční buňky), obsah expozice a grafické zpracování, dodávku AV techniky, videomappingu a aplikace., vč. údržby, technické podpory a rozvoje aplikace. Bližší vymezení předmětu veřejné zakázky je součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 153/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 92111000 Film- und Videofilmherstellung, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Obsah a technologie
Beschreibung: Podrobné vymezení předmětu plnění 4. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 4. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 4a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 4b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 4 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0009
Titel: Film a videotvorba
Beschreibung: Podrobné vymezení předmětu plnění 5. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 5. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 5a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 5b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 5 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 92111000 Film- und Videofilmherstellung
Los: LOT-0007
Titel: Videomapping
Beschreibung: Podrobné vymezení předmětu plnění 3. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 3. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 3a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 3b zadávací dokumentace
Interne Kennung: Část 3 VZ
Los: LOT-0006
Titel: Provozní hardwarové vybavení
Beschreibung: Podrobné vymezení předmětu plnění 2. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 2. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, vyhrazuje právo přerušit plnění předmětu této smlouvy a zastavit běh doby plnění dle smlouvy v případě omezení možnosti dodání / instalace zboží v důsledku souvisejících stavebních či jiných prací v místě plnění, které prokazatelně brání dodání zboží, prodávající je nemohl předpokládat v době uzavření této smlouvy a nemohl je ovlivnit. Doba, na kterou se běh doby plnění dle smlouvy staví, bude uvedena v zápisu, který vyhotoví kupující a který bude podepsán osobami oprávněnými jednat ve věcech této smlouvy dle čl. I této smlouvy. Délka doby, na kterou se běh doby plnění dle smlouvy staví, bude určena podle předpokládané doby trvání okolnosti zabraňující dodání (instalaci) zboží. Stavění doby plnění sjednané výše uvedeným způsobem není nutno upravit dodatkem ke smlouvě. Blíže viz obchodní podmínky.
Los: LOT-0001
Titel: Vybavení expozice
Beschreibung: Podrobné vymezení předmětu plnění 1. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 1. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 1a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 1b zadávací dokumentace
Interne Kennung: Část 1 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 32321200 Audiovisuelle Geräte