2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky textilu 2024 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky textilu partnerským organizacím projektu OPZ+ „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“ včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Interne Kennung: 19/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 19/2024 - 4.Q 2025