See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów znajdującej się na wyposażeniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na 50 części (pakietów). Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w danej części (w danym pakiecie), w poszczególnych częściach (pakietach) musi być wyceniony pełen zakres podany przez Zamawiającego - jeśli dotyczy. Umowy w zakresie poszczególnych rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu postępowania na okres do 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy – zgodnie z terminami wskazanymi w Formularzach cenowych dla pakietów od nr 1 do nr 50, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Specyfikację przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów zawiera załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj. „Projektowane postanowienia umowy”, które zostaną wprowadzone do treści umowy/postanowienia umowy. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w załącznikach: 1) „Formularz cenowy” dla poszczególnych części (pakietów) nr 1 - 50 – załącznik nr 2 o SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy/postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 3) Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ – dotyczy pakietów nr 5, 13, 15, 16, 17, 20, 27, 28, 32, 34, 37, 46, 47. 3. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danym pakiecie, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: TAM-565-PN/59-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50422000 Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Parapodium produkcji Medica - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Beschreibung: Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparat do chirurgicznego oczyszczania ran produkcji Smith&Nephew - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
Los: LOT-0003
Titel: Łóżka intensywnego nadzoru, stoły operacyjne i pionizacyjny produkcji Famed - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Spirometr produkcji Artmed - przegląd, konserwacja, kalibracja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: System badania potencjałów słuchowych produkcji Nicolet – przegląd konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Urządzenie do schładzania pacjenta produkcji MTRE Advanced Technologies - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Analizator INR produkcji Micropoint Biotechnologies - przegląd, konserwacja wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Mikroskop i oftalmoskop produkcji Moeller - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Aparatura dermatologiczna produkcji Cosmedico oraz MedLight - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Krioter dermatologiczny produkcji Kriosystem - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Myjki ultradźwiękowe produkcji Polsonic - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Aparatura fizykoterapeutyczna - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Aparaty USG produkcji Toshiba Medical Systems - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Kolumny produkcji Erbe - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Aparat USG produkcji Esaote - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Aparat USG produkcji Accutome - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Urządzenia okulistyczne produkcji Topcon - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Litotryptor endoskopowy Swiss LithoClast Master - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Artroskop z wyposażeniem produkcji Smith&Nephew - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zestaw pomiarów urodynamicznych, foteli urologicznych oraz aparatury endoskopowej produkcji Wolf - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Ogrzewacze pacjanta produkcji Surgical Comp. Int. B. V. - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Haupteinstufung (cpv): 50422000 Reparatur und Wartung von chirurgischen Einrichtungen
Los: LOT-0022
Titel: Pompy infuzyjne produkcji Fresenius - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Strzykawka automatyczna produkcji Liebel-Flarsheim - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Myjnie produkcji Steelco - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Urządzenie do mechanicznego masażu serca produkcji Physio-Control - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Diatermia produkcji KLS Martin - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcymiesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: System monitorowania pacjenta wraz z wyposażeniem produkcji Philips - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Aparat USG produkcji EZONO AG - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej produkcji Defibtech - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Sterylizator plazmowy produkcji Renosem - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Stoły operacyjne produkcji Alvo - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Aparat do narkozy produkcji Getinge - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Aparat RTG produkcji Philips - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: System parametrów elektrofizjologicznych produkcji St. Jude Medical - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Podgrzewacz płynów infuzyjnych produkcji Alvo Medical - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Sterylizator parowy produkcji BMT - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Aparat EMG produkcji Natus Medical - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Wiertarki i piły produkcji Stryker - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zestaw artroskopowy produkcji Stryker - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Aparaty do znieczulenia ogólnego produkcji Datex-Ohmeda - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Defibrylatory i wózki reanimacyjne z wyposażeniem produkcji Medtronic, AD Elektronik, Physio-Control - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Urządzenia do nieinwazyjnego rzutu serca produkcji Edwards - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Miernik tlenku węgla produkcji Care Fusion - przegląd, konserwacja, kalibracja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Morcelator produkcji Nouvag - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Wanna porodowa produkcji Chirana Progress - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Kardiomonitory produkcji Choice - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Aparaty USG produkcji Samsung - przegląd, konserwacja oraz pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Aparat do podawania toksyny botulinowej produkcji Neurosoft - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres do 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Ciepłe gniazdka produkcji Inspiration Healthcare Limite - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Łóżka elektryczne produkcji Stiegelmeyer - przegląd, konserwacja, pomiary bezpieczeństwa elektrycznego wg wytycznych producenta na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet nr 50
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TAM-565-PN/59-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
Additional classification (cpv): 50422000 Repair and maintenance services of surgical equipment, 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet nr 2
Main classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Pakiet nr 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: Pakiet nr 21
Main classification (cpv): 50422000 Repair and maintenance services of surgical equipment
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: Pakiet nr 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: Pakiet nr 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: Pakiet nr 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: Pakiet nr 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: Pakiet nr 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: Pakiet nr 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: Pakiet nr 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: Pakiet nr 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: Pakiet nr 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: Pakiet nr 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: Pakiet nr 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: Pakiet nr 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: Pakiet nr 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: Pakiet nr 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: Pakiet nr 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: Pakiet nr 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: Pakiet nr 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: Pakiet nr 48
Lot: LOT-0049
Internal identifier: Pakiet nr 49
Lot: LOT-0050
Internal identifier: Pakiet nr 50