2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO DLA SĄDÓW Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej, w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 1. Dostawa przełączników sieciowych L2 desktop 8 portów PoE o Zamówienie podstawowe – 20 szt. o Zamówienie opcjonalne - 32 szt. Pakiet Nr 2. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 48 portów PoE o Zamówienie podstawowe - 9 szt. o Zamówienie opcjonalne - 40 szt. Pakiet Nr 3. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 24 portów PoE o Zmówienie podstawowe- 7 szt. o Zamówienie opcjonalne- 22 szt. Pakiet Nr 4. Dostawa przełączników sieciowych L3 zarządzalnych 24 portów o Zmówienie podstawowe- 2 szt. Pakiet Nr 5. Dostawa routera sieciowego o Zmówienie podstawowe- 2 szt. Pakiet Nr 6. Dostawa Access Point o Zmówienie podstawowe- 15 szt. o Zamówienie opcjonalne- 40 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1. Dostawa przełączników sieciowych L2 desktop 8 portów PoE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: o Zamówienie podstawowe – 20 szt. o Zamówienie opcjonalne - 32 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 1. Dostawa przełączników sieciowych L2 desktop 8 portów PoE o Zamówienie podstawowe – 20 szt. o Zamówienie opcjonalne - 32 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. W zawiadomieniu Zamawiający określi szczegółowe miejsce dostawy oraz płatnika zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji realizowane będzie do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 powyżej może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 48 portów PoE
Beschreibung: Pakiet Nr 2. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 48 portów PoE o Zamówienie podstawowe - 9 szt. o Zamówienie opcjonalne - 40 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 2. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 48 portów PoE o Zamówienie podstawowe – 9 szt. o Zamówienie opcjonalne - 40 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. W zawiadomieniu Zamawiający określi szczegółowe miejsce dostawy oraz płatnika zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji realizowane będzie do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 powyżej może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 24 portów PoE
Beschreibung: Pakiet Nr 3. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 24 portów PoE o Zmówienie podstawowe- 7 szt. o Zamówienie opcjonalne- 22 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 3. Dostawa przełączników sieciowych L2 zarządzalnych 24 portów PoE o Zmówienie podstawowe- 7 szt. o Zamówienie opcjonalne- 22 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. W zawiadomieniu Zamawiający określi szczegółowe miejsce dostawy oraz płatnika zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji realizowane będzie do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 powyżej może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4. Dostawa przełączników sieciowych L3 zarządzalnych 24 portów
Beschreibung: Pakiet Nr 4. Dostawa przełączników sieciowych L3 zarządzalnych 24 portów o Zmówienie podstawowe- 2 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5. Dostawa routera sieciowego
Beschreibung: Pakiet Nr 5. Dostawa routera sieciowego o Zmówienie podstawowe- 2 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6. Dostawa Access Point
Beschreibung: Pakiet Nr 6. Dostawa Access Point o Zmówienie podstawowe- 15 szt. o Zamówienie opcjonalne- 40 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 6. Dostawa Access Point o Zmówienie podstawowe- 15 szt. o Zamówienie opcjonalne- 40 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. W zawiadomieniu Zamawiający określi szczegółowe miejsce dostawy oraz płatnika zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji realizowane będzie do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 powyżej może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.