2. Verfahren
Verfahren
Titel: Batterijgelijkrichtersystemen
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst met 1 of 2 leveranciers van batterijgelijkrichterssystemen. De bestellingen bestaan uit het leveren, plaatsen en testen van gelijkrichtsystemen met batterij back-up, met een toegekende spanning van 110 VDC voor schakelposten, transformatorenstations en hoogspanningsposten 70 kV. Voor de 48 VDC voor ex-Eandis schakelposten is het enkel het aanleveren van materiaal.
Interne Kennung: FLU26L010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31153000 Gleichrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU26L010 - 110 VDC batterijgelijkrichters
Beschreibung: 110 VDC batterijgelijkrichters
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FLU26L010 - 48 VDC batterijgelijkrichters
Beschreibung: 48 VDC batterijgelijkrichters
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Batterijgelijkrichtersystemen
Identificador interno: FLU26L010
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31153000 Rectificadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2