611007-2025 - Wettbewerb
Polen – Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung – Dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ oraz Szczegółowa oferta cenowa, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ, a także Zestawienie parametrów i wymagań granicznych, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung20/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie