611015-2026 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Usługa kompleksowej organizacji, obsługi i nadzoru trzech dwudniowych wydarzeń pn. „Festiwal Zawodowca” w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji, obsługi i nadzoru trzech dwudniowych wydarzeń pn. „Festiwal Zawodowca” w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji, obsługi i nadzoru trzech dwudniowych wydarzeń pn. „Festiwal Zawodowca” w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”.
Interne KennungBZ-ZP.272.6.6.2026.PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie uproszczenia procedury zgodnie z art. 360 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2026 r. poz. 793), zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Ofertę wraz z załącznikami należy przekazać za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl. 7. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 oraz pkt 5.1.9 niniejszego ogłoszenia, b) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, c) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, d) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp ­- jeśli dotyczy, e) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - jeśli dotyczy, 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 8. Przedmiot zamówienia wpisuje się w kryterium dostępu do wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych. Zamawiający zgodnie z zapisami OPZ wymaga zapewnienia: 8.1. dostępności każdego Festiwalu dla osób z następującymi typami niepełnosprawności: - wzrokowa (np. asystent, przewodnik osoby niewidomej); - słuchowa (np. tłumacz języka migowego lub pętle indukcyjne lub system FM); - ruchowa (np. asystent do dyspozycji osoby z niepełnosprawnością). 8.2. obiektu posiadającego niezbędną infrastrukturę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami, tzn. windę, podjazd, toalety; 8.3. stoisk dla wystawców, stanowiska dla specjalistów ds. doradztwa zawodowego oraz sceny dostosowanej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami; 8.4. dwóch stref cateringowych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym umożliwienia swobodnego korzystania z poczęstunku osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, poprzez zastosowanie odpowiednio dostosowanych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. 9. Zamawiający wymaga, aby filmy zostały przygotowane w następujących wariantach: a. pierwszy wariant z napisami rozszerzonymi (przygotowanymi w pliku .srt), zsynchronizowanymi z obrazem (jeśli dotyczy); b. drugi wariant z audiodeskrypcją, zawierającą opis treści wizualnych, zintegrowaną ze ścieżką dźwiękową filmu w sposób umożliwiający komfortowy odbiór materiału. 10. Wszystkie materiały przygotowane w wersji cyfrowej muszą spełniać wymóg WCAG 2.1 na poziomie AA. 11. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia-na-uslugi-spoleczne-i-inne-szczegolne-uslugi-powyzej-kwot-unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 55510000 Dienstleistungen von Kantinen, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 85312320 Beratungsdienste, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa kompleksowej organizacji, obsługi i nadzoru trzech dwudniowych wydarzeń pn. „Festiwal Zawodowca” w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji