611024-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Erzeugnisse – Dostawa środków antypiennych z podziałem na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków antypiennych z podziałem na zadania
BeschreibungDostawa środków antypiennych z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: Dostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany w instalacji Wydzielonych Komór Fermentacyjnych dla Zakładu „Czajka”. Zadanie nr 2: Dostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany z odcieku w instalacji odwadniania osadów ściekowych dla Zakładu„Czajka”.
Interne Kennung01297/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad.1 Dostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany w instalacji Wydzielonych Komór Fermentacyjnych dla Zakładu „Czajka”
BeschreibungDostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany w instalacji Wydzielonych Komór Fermentacyjnych dla Zakładu „Czajka”
Interne Kennung01297/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2026 zad.1
LosLOT-0002
TitelZad.2 Dostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany z odcieku w instalacji odwadniania osadów ściekowych dla Zakładu„Czajka”
BeschreibungDostawa środka antypiennego (przeciwspieniacza) w postaci płynnej do usuwania piany z odcieku w instalacji odwadniania osadów ściekowych dla Zakładu„Czajka”
Interne Kennung01297/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2026 zad.2