See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obłożenia operacyjne jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku: 1. Część nr 1 – Maseczki chirurgiczne; 2. Część nr 2 – Czepki chirurgiczne; 3. Część nr 3 – Zarękawki chirurgiczne; 4. Część nr 4 – Pokrowce na przewody; 5. Część nr 5 – Podkłady niesterylne; 6. Część nr 6 – Organizer przewodów i drenów; 7. Część nr 7 – Osłony na panel sterowania; 8. Część nr 8 – Niesterylna osłona na tarczyce; 9. Część nr 9 – Bluzy zabiegowe, ocieplacze; 10. Część nr 10 – Niesterylny komplet pościeli z włókniny; 11. Część nr 11 – Zestaw do chirurgii; 12. Część nr 12 – Zestaw uniwersalny ortopedyczny; 13. Część nr 13 – Zestaw do laparoskopii; 14. Część nr 14 – Zestaw serwet pediatrycznych; 15. Część nr 15 – Sterylne fartuchy chirurgiczne na bloki operacyjne; 16. Część nr 16 – Sterylny zestaw do operacji protezowania okolic stawu kolanowego; 17. Część nr 17 – Zestaw serwet do operacji dłoni/ stopy; 18. Część nr 18 – Zestaw pionowy izolacyjny, barierowy; 19. Część nr 19 – Zestaw serwet sterylnych do operacji stawu biodrowego; 20. Część nr 20 – Zestaw do artroskopii stawu kolanowego; 21. Część nr 21 – Zestaw do artroskopii stawu barkowego z workiem; 22. Część nr 22 – Zestaw do operacji odbytnicy; 23. Część nr 23 – Zestaw do laparotomii; 24. Część nr 24 – Zestaw pojemników; 25. Część nr 25 – Serwety operacyjne; 26. Część nr 26 – Serwety operacyjne do zabiegów okulistycznych; 27. Część nr 27 – Zestawy do zabiegów laryngologicznych; 28. Część nr 28 – Zestaw do operacji kręgosłupa; 29. Część nr 29 – Koszule jednorazowego użytku dla pacjentów; 30. Część nr 30 – Osłony na sprzęt medyczny; 31. Część nr 31 – Kieszeń na płyny irygacyjne; 32. Część nr 32 – Kieszeń na narzędzia; 33. Część nr 33 – Taśma samoprzylepna, uchwyt samoprzylepny; 34. Część nr 34 – Sterylne fartuchy chirurgiczne – wzmocnione; 35. Część nr 35 – Zestaw do zabiegów tur, fartuch urologiczny, serweta urologiczna; 36. Część nr 36 – Zestaw do małych operacji, serweta na stolik Mayo; 37. Część nr 37 – Serwety na stół operacyjny; 38. Część nr 38 – Osłony na kończynę dolną; 39. Część nr 39 – Serweta jałowa z nitką rtg; 40. Część nr 40 – Zestaw do kraniotomii; 41. Część nr 41 – Zestaw do amputacji kończyny; 42. Część nr 42 – Chusta trójkątna; 43. Część nr 43 – Ubrania chirurgiczne z włókniny; 44. Część nr 44 – Fartuchy niesterylne dla osób odwiedzających; 45. Część nr 45 – Serweta z otworem samoprzylepnym; 46. Część nr 46 – Obłożenie do operacji barku z wcięciem U i workiem na płyny; 47. Część nr 47 – Zestaw do chirurgii naczyniowej; 48. Część nr 48 – Zestaw do dyslokacji kończyn; 49. Część nr 49 – Obłożenie pediatryczne do operacji przepukliny/wnętrostwa; 50. Część nr 50 – Obłożenie pediatryczne do operacji wyrostka robaczkowego; 51. Część nr 51 – Obłożenie pediatryczne do laparoskopii; 52. Część nr 52 – Obłożenie pediatryczne do zabiegu stulejki; 53. Część nr 53 – Obłożenie pediatryczne do małych zabiegów ortopedycznych; 54. Część nr 54 – Osłona na sondę USG.
Vorherige Bekanntmachung: 373336-2025
Interne Kennung: TP.382.046.2025 JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – Zestaw do artroskopii stawu barkowego z workiem
Beschreibung: Zestaw do artroskopii stawu barkowego z workiem - 110 kpl.
Interne Kennung: Część 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – Zestaw do operacji odbytnicy
Beschreibung: Zestaw do operacji odbytnicy - 1000 kpl.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – Zestaw do laparotomii
Beschreibung: Zestaw do laparotomii - 1000 kpl.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – Zestaw pojemników
Beschreibung: Zestaw pojemników - 550 kpl.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – Serwety operacyjne
Beschreibung: 1) Sterylna serweta samoprzylepna wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, 170cmx175cm (+/- 5cm) - 800 szt.; 2) Sterylna serweta samoprzylepna wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, 90cm x 100cm (+/- 5 cm) - 7 000 szt.; 3) Sterylna serweta samoprzylepna wykonana z dwuwarstwowego lub trójwarstwowego laminatu, 150cm x 240cm (+/- 10 cm) - 2 200 szt.; 4) Sterylna serweta nieprzylepna wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, 45cm x 75cm (+/- 5 cm) - 5 400szt.; 5) Sterylna serweta z otworem samoprzylepnym Ø 7-10 cm, wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, 75cm x 90 cm (+/- 5 cm) - 1 600 szt.; 6) Sterylna serweta samoprzylepna wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, min. 75cm x 90cm - 3 100 szt.; 7) Sterylna serweta z otworem samoprzylepnym Ø 7-10 cm, wykonana z dwu lub trójwarstwowego laminatu, 120cm x 150cm (+/- 5 cm) - 500 szt.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – Serwety operacyjne do zabiegów okulistycznych
Beschreibung: 1) Obłożenie okulistyczne min. 150cm x 150cm - 500 szt.; 2) Obłożenie okulistyczne min. 50 cm x 60 cm - 1000 szt.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – Zestawy do zabiegów laryngologicznych
Beschreibung: 1) Zestaw laryngologiczny uniwersalny - 35 kpl.; 2) Zestaw do operacji FESS - 110 kpl.
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 – Zestaw do operacji kręgosłupa
Beschreibung: Zestaw do operacji kręgosłupa - 660 kpl.
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 – Koszule jednorazowego użytku dla pacjentów
Beschreibung: Koszule dla pacjentów jednorazowego użytku - 12 000 szt.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 – Osłony na sprzęt medyczny
Beschreibung: 1) Osłona na mikroskop - 500 szt.; 2) Pokrowiec na aparat Rtg z ramieniem C - 310 szt.; 3) Osłona na kamerę - 200 szt.
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 – Kieszeń na płyny irygacyjne
Beschreibung: Kieszeń na płyny irygacyjne - 1400 szt.
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 – Kieszeń na narzędzia
Beschreibung: 1) Sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna na ssak i koagulację 30x30-35 cm - 1200 szt.; 2) Sterylna jednokomorowa kieszeń przylepna na ssak i koagulację 43x38-40 cm - 1200 szt.; 3) Sterylna dwukomorowa kieszeń przylepna na ssak i koagulację 40 cm x 46 – 50 cm - 1200 szt.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 – Taśma samoprzylepna, uchwyt samoprzylepny
Beschreibung: 1) Taśma samoprzylepna - 2000 szt.; 2) Uchwyt samoprzylepny - 700 szt.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 – Sterylne fartuchy chirurgiczne – wzmocnione
Beschreibung: Sterylne fartuchy chirurgiczne - wzmocnione 8000 szt.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 – Zestaw do zabiegów tur, fartuch urologiczny, serweta urologiczna
Beschreibung: 1) Zestaw do zabiegów tur - 1 050 kpl.; 2) Fartuch urologiczny - 400 szt.; 3) Serweta urologiczna - 300 kpl.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 – Zestaw do małych operacji, serweta na stolik Mayo
Beschreibung: 1) Zestaw do małych operacji - 300 kpl.; 2) Serweta na stolik Mayo - 7 800 szt.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 – Serwety na stół operacyjny
Beschreibung: 1) Serwety na stół operacyjny 100cm x 230cm (+/-1 cm) - 1500 szt.; 2) Serwety na stół operacyjny 60cm x 90cm (+/-1 cm) - 900 szt.; 3) Serwety na stół operacyjny 230 x 140 cm (+/-1 cm) - 50 szt.
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 – Osłony na kończynę dolną
Beschreibung: 1) Osłona na kończynę dolną min. 40 cm x 80 cm z taśmą lepną - 600 szt.; 2) Osłona na kończynę dolną min. 75X120 cm z taśmą lepną - 600 szt.
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 – Serweta jałowa z nitką rtg
Beschreibung: 1) Serweta operacyjna jałowa z gazy bawełnianej 4 warstwowa uszyta z jednego kawałku 17-20 nitkowej gazy z elementem rtg i tasiemką, kolor biały opakowanie A 5 szt. Gotowy wyrób poddany praniu wstępnemu zwiększającemu jej chłonność, 45 x 45 cm (+/- 1 cm) - 3 500 op.; 2) Serweta operacyjna jałowa z gazy bawełnianej 4-warstwowa uszyta z jednego kawałku 17-20 nitkowej gazy z elementem rtg i tasiemką, kolor biały opakowanie A 2 szt. 45 x 45 cm (+/- 1 cm) - 640 op.
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 – Zestaw do kraniotomii
Beschreibung: Zestaw do kraniotomii - 200 kpl.
Interne Kennung: Część 40