2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálních a technických plynů - Oblastní nemocnice Náchod a. s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 zákona (dále jen „rámcová dohoda“) na průběžné dodávky medicinálních a technických plynů, specifikovaných v přílohách zadávací dokumentace, po dobu dvou let do nemocnic Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje a. s. - Oblastní nemocnice Náchod, Nemocnice Rychnov nad Kněžnou, Nemocnice Jaroměř a Nemocnice Broumov.
Vorherige Bekanntmachung: 700042-2023
Interne Kennung: CIRI/2023/514
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy za IV.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1