2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových prací ve Vsetínské nemocnici a.s. 2027 a násl.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelných i mimořádných úklidových prací ve Vsetínské nemocnici a.s. Popis požadovaných služeb a jejich specifikace je uvedena v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – návrh Smlouvy o poskytování služeb a v ostatních přílohách této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 odst. 1 zákona. Podrobnosti jsou uvedeny v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – návrh Smlouvy o poskytování služeb.