2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Architect - Vernieuwbouw SDL Kapteynweg
Beschreibung: Het SDL aan de Kapteynweg is een Mavo/Havo-school van ca. 8.117 m2 BVO met 3 eigen gymzalen uit bouwjaar 1981. De locatie telt in schooljaar 2023-2024 965 leerlingen. Voor de (ver)nieuwbouw zal 1.038 leerlingen aangehouden worden. Uit een haalbaarheidsonderzoek is gebleken dat vernieuwbouw van het huidige onderwijsgebouw en nieuwbouw van de 3 gymzalen, de beste optie is gebleken voor deze school. Met vernieuwbouw wordt grootschalige renovatie bedoeld, waar enkel het casco gehandhaafd blijft. 8297 m2 BVO
Interne Kennung: P2000291
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P2000291
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1