See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový Ples - budova pro údržbu SHORAD - PD
Beschreibung: Předmětem VZ je získání územního rozhodnutí a stavebního povolení na základě projektové dokumentace dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů, s cílem vytvořit podmínky pro uživatele (vojenský útvar nebo zařízení užívající dotčené objekty), prostřednictvím výstavby nového objektu složeného ze dvou budov, ve kterém bude zabezpečen provoz při kompletaci, resp. dekompletaci, zbraňových systémů, kontrolách a při skladování. Jádrem stavby je zodolněný objekt, na který navazuje administrativní, skladovací a laboratorní zázemí. Dále je součástí VZ zajištění autorského dozoru, zajištění osoby koordinátora BOZP a technického dozoru stavebníka.
Interne Kennung: 34952/2023-1322
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nový Ples - Budova pro údržbu SHORAD - PD