2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj OZE v Ústeckém kraji – I. etapa – I. fáze Domov Severka Jiříkov, p. o. - výstavba zdroje FVE s výkonem 79 kWp
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny na střeše objektu o instalovaném výkonu 79 kWp s akumulací přebytků do ohřevu TUV. Výchozími podklady pro zpracování nabídky jsou přílohy uvedené ve vymezení předmětu plnění a závazných podkladech pro zpracování PD (příloha ZD). Součástí předmětu veřejné zakázky je dále připojení FVE do vnitřní rozvodné soustavy zadavatele a do distribuční soustavy provozovatele distribuční soustavy, včetně všech souvisejících činností a náležitostí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: KUUK/106431/2026/INV/VZ-PIT/0065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. smlouva o dílo vč. VOP, jež je součástí zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele