2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, demontaż i montaż wykładzin w budynku Instytucji Zarządzającej programem Fundusze Europejskie dla Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, demontaż i montaż wykładzin w budynku Instytucji Zarządzającej programem Fundusze Europejskie dla Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432111 Verlegen von nicht massiven Bodenbelägen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112200 Fußbodenbeläge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, demontaż i montaż wykładzin w budynku Instytucji Zarządzającej programem Fundusze Europejskie dla Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji