See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. drewnianych elementów do wykonania stosów podpornościowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 245190-2026
Interne Kennung: 7/PM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Elementy 7 częściowej (6 komorowej) drewnianej obudowy kasztowej (2 pozycje) w łącznej ilości 170 305 szt.
Interne Kennung: 7/PM/26 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Elementy 4 częściowej drewnianej obudowy kasztowej (2 pozycje) w łącznej ilości 60 647 szt.;
Interne Kennung: 7/PM/26 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Elementy 6 częściowej drewnianej obudowy kasztowej (2 pozycje) w łącznej ilości 27 000 szt.;
Interne Kennung: 7/PM/26 - Zadanie 3