611103-2026 - Wettbewerb
Polen – Steuerungs- und Kontrollsystem – Zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A. (dalej również: SZiOE) oraz wykonanie niezbędnych dla wdrożenia systemu robót modernizacyjnych w zakresie wymiany oświetlenia, instalacji nagłośnienia, instalacji multimedialnej i częściowej wymiany sufitów podwieszanych w obiekcie przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu. W zakres zamówienia wchodzi również utrzymanie systemu SZiOE w modelu SaaS z licencjonowaniem per budynek.
Interne KennungDIG.290.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72265000 Software-Konfiguration, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45421146 Einbau von abgehängten Decken
5. Los
LosLOT-0001
611103-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DIG.290.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961000 Command and control system
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 32441100 Telemetry surveillance system, 72211000 Programming services of systems and user software, 72265000 Software configuration services, 45310000 Electrical installation work, 45421146 Installation of suspended ceilings
5. Lot
Lot: LOT-0001