See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do laboratorium wraz z dzierżawą sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do laboratorium SP ZOZ MSWiA w Zielonej Górze wraz z dzierżawą sprzętu laboratoryjnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33192500 Reagenzgläser, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DZIERŻAWA ANALIZATORA HEMATOLOGICZNEGO Z PODAJNIKIEM WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH
Beschreibung: DZIERŻAWA ANALIZATORA HEMATOLOGICZNEGO Z PODAJNIKIEM WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 1 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO, PROBÓWEK, POJEMNIKÓW i AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH
Beschreibung: DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO, PROBÓWEK, POJEMNIKÓW i AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 2 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0003
Titel: DZIERŻAWA ANALIZATORA BIOCHEMICZNEGO ISE, STACJĄ UZDATNIANIA WODY, WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH
Beschreibung: DZIERŻAWA ANALIZATORA BIOCHEMICZNEGO ISE, STACJĄ UZDATNIANIA WODY, WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 3 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Los: LOT-0004
Titel: DZIERŻAWA AUTOMATYCZNEGO ANALIZATORA DO BADANIA OGÓLNEGO MOCZU ORAZ ELEMENTÓW UPOSTACIOWANYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW MATERIAŁÓW ZUŻYWALNYCH I EKSPLOATACYJNYCH
Beschreibung: DZIERŻAWA AUTOMATYCZNEGO ANALIZATORA DO BADANIA OGÓLNEGO MOCZU ORAZ ELEMENTÓW UPOSTACIOWANYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW MATERIAŁÓW ZUŻYWALNYCH I EKSPLOATACYJNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 4 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0005
Titel: DOSTAWA TESTÓW IMMUNOCHROMATOGRAFICZNYCH
Beschreibung: DOSTAWA TESTÓW IMMUNOCHROMATOGRAFICZNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 5 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0006
Titel: DZIERŻAWA AUTOMATYCZNEGO KOAGULOMETRU WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH
Beschreibung: DZIERŻAWA AUTOMATYCZNEGO KOAGULOMETRU WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 6 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Los: LOT-0007
Titel: DZIERŻAWA ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO, STACJĄ UZDATNIANIA WODY, WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, KALIBRATORÓW, KONTROLI ORAZ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNCH
Beschreibung: DZIERŻAWA ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO, STACJĄ UZDATNIANIA WODY, WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, KALIBRATORÓW, KONTROLI ORAZ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNCH. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 7 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA
Los: LOT-0008
Titel: DOSTAWA ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU PRÓŻNIOWEGO DO POBIERANIA KRWI ORAZ SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO
Beschreibung: DOSTAWA ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU PRÓŻNIOWEGO DO POBIERANIA KRWI ORAZ SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO. Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 8 CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA