2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowania systemu ZZKO Topaz oraz wsparcie eksploatacji dywizjonów rakietowych i artylerii na który zamontowany jest Zautomatyzowany Zestaw Kierowania Ogniem TOPAZ, System Kierowania Ogniem TOPAZ oraz radiostacji typu RRC.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania systemu ZZKO Topaz oraz wsparcie eksploatacji dywizjonów rakietowych i artylerii na który zamontowany jest Zautomatyzowany Zestaw Kierowania Ogniem TOPAZ, System Kierowania Ogniem TOPAZ oraz radiostacji typu RRC.
Interne Kennung: W/03/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50842000 Reparatur und Wartung von Waffensystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa serwisowania systemu ZZKO Topaz oraz wsparcie eksploatacji dywizjonów rakietowych i artylerii na których zamontowany jest Zautomatyzowanego Zestawu Kierowania Ogniem TOPAZ, System Kierowania Ogniem TOPAZ oraz radiostacji typu RRC.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania systemu ZZKO Topaz oraz wsparcie eksploatacji dywizjonów rakietowych i artylerii na który zamontowany jest Zautomatyzowany Zestaw Kierowania Ogniem TOPAZ, System Kierowania Ogniem TOPAZ oraz radiostacji typu RRC.
Interne Kennung: W/03/2023 część 1