2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - nákup serverů s procesory Power
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je nákup serverů s procesory Power. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivých typů serverových technologií (HW a SW komponenty), včetně jejich příslušenství, SW licencí, dokladů nezbytných k jejich užívání, případně včetně HW maintenance a/nebo SW maintenance, bude-li maintenance pro konkrétní dílčí veřejnou zakázku požadována. Zadavatel může v rámci dílčích veřejných zakázek požadovat i montáž a instalaci serverových technologií. Poskytování HW maintenance a/nebo SW maintenance musí být poskytnuto v rámci servisního programu výrobce serverových technologií. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách) společně s náležitostmi uvedenými v příloze č. 6 ZZVZ
Vorherige Bekanntmachung: 503804-2022
Interne Kennung: VZ2022009
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001