611188-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wasserzähler – Vizmérők DN200 elektronikus konszign raktár
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vizmérők DN200 elektronikus konszign raktár
Beschreibung: Az EKR002282202023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére két részben” tárgyban létrehozott Dinamikus Beszerzési Rendszer 1. részében - DBR létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítása DN15-DN40 átmérőtartományban - történő közbeszerzés megvalósítása „Vízmérő szállítás DN20 konszign. raktár” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 772909-2023 számon 2023.12.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében. Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.12.19. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként Adásvételi keretszerződést kíván kötni konszignációs raktár létrehozásával és üzemeltetésével.
Vorherige Bekanntmachung: 772909-2023
Interne Kennung: EKR000946962026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vízmérők DN200 elektronikus konszign.raktár
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként Ajánlatkérő keretszerződést köt a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező szerződéstervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően: „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása konszignációs raktárra DN200 mm átmérőben elektronikus” tárgyban. A szerződés időtartama alatt a tervezett beszerzési mennyiség: DN200/PN10 (8 lyukas) vízmérő 10 db Ajánlatkérő a keretszerződést a szerződés aláírásának napjától számított 12 hónapos határozott időre köti nettó 7.956.000,- Ft keretösszegben. A meghatározott keretösszeg a szerződés teljes időtartamára vonatkozik és a szerződés keretében teljesített szállítások HUF-ban kifejezett értékét jelenti. Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke – a keretszerződés 12 hónapos határozott időtartamának lejártát megelőzően – eléri a teljes nettó keretösszeget (keretösszeg kimerülése) és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. AK a keretösszeg kimerülésének tekinti azt az esetet is, amennyiben a keretösszeg fennmaradó értéke már nem nyújtana fedezetet további egyedi megrendelés ellenszolgáltatásának kiegyenlítéséhez. A szerződés teljesítése keretében a nyertes Ajánlattevő fő kötelezettsége, hogy a szerződés hatálya alatt az egyedi megrendelések alapján, a fent rögzített keretösszegen belül a KD-ban részletezett, megadott tervezett induló konszignációs készlet szerinti mennyiségeinek szállítását és konszignációs raktározását végezze. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy mennyiségi garanciát nem vállal, a tervezett mennyiségektől Ajánlatkérő mind negatív, mind pozitív irányban bármilyen következmény nélkül eltérhet, ajánlattevői követelés érvényesítésére ezen eltérésre alapítottan nincsen mód. További részletes műszaki információ a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban található.
Interne Kennung: EKR000946962026/1