Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Bielska 4
Stadt: Cieszyn
Postleitzahl: 43-400
611190-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego. Zakres realizacji zamówienia, ilość, opis wymagań jaki oferowane urządzenie musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Formularzu cenowym Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz w Projekcie umowy Załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: ZP 1558/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego.